piątek, 4 października 2013

Warsaw Fashion Weekend

Właśnie dzisiaj zaczęło się jedno z największych modowych wydarzeń w Polsce Warsaw Fashion Weekend. W jednym miejscu zebrane będą najlepsze polskie domy mody i projektanci. Będziemy mogli zobaczyć co obowiązuje w tym sezonie. Cała impreza potrwa aż do niedzieli:)
Bardzo chciałabym podziękować http://www.przypina.pl/ bo to dzięki tej firmie mam tą wyjątkową możliwość bycia na http://fashionweekend.pl/. Wystarczyło tylko wziąć udział w prostym konkursie i marzenie się spełniło. http://www.przypina.pl/ to bardzo młoda firma, ale na prawdę robi genialne rzeczy i warto poświęcić im chwilę. Wracając do http://fashionweekend.pl/ jestem mega szczęśliwa, że będę mogła na żywo wysłuchać https://www.facebook.com/TheDumplings?fref=ts ( jeżeli jeszcze o nich nie słyszeliście to koniecznie musicie to nadrobić). A więc czeka mnie niesamowity weekend. Jeszcze raz z całego serca dziękuję http://www.przypina.pl/ !!!

(to właśnie ten konkurs.)

 

 

 

 
Oczywiście postaram się wrzucić zdjęcia na bloga i zapraszam na instagram.pl ( link można gdzieś tutaj znaleźć ) bo zdjęcia też będą dodawane tutaj :)
 a tutaj jeszcze coś na wieczór !!! :)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=mDD3lnJYqCU

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz